Ing. Petr Heyduk, izolace, renovace, sanace, nátěry plochých střech
tema_small (10K)
izolace-heyduk

Ing. Petr Heyduk

Vídeňská 709

378 33 Nová Bystřice

mobil: 724 919 190

www.izolace-heyduk.cz


Asfaltové vozovky

Provádíme drobné opravy asfaltových vozovek, při kterých používáme výrobky BLACK KNIGHT®

asfaltove-vozovky

Asfaltové povrchy trpí mrazem, jsou znečišťovány olejem, mazadly a benzínem, jejich krásný sametově černý povrch po krátké době zešedne a dokonce se i vydrolí. Městské komunikace se změní v překážkovou dráhu. Příjezdové cesty ke garážím zkazí vzhled obytného domu. Vytlučené cesty znevažují majitele provozovny i práci obecního úřadu. Nezbývá než použít nevzhledné záplaty nebo zvýšit příjezdovou cestu o novou vrstvu asfaltu. Tak se izolace mnoha domů dostává pod úroveň terénu.

Výrobky BLACK KNIGHT na opravy komunikací odstraní z vašich cest nevzhledné záplaty, trhliny i nutnost stále nových potěrů. Čistá a udržovaná příjezdová cesta zkrášlí dům i provozovnu a zvýší jejich cenu. Opravené vozovky zkrášlí město a přilákají nové obyvatele.

Výrobky BLACK KNIGHT Vám poskytnou vše potřebné, od čističů přes tmely na menší praskliny po materiál na opravu děr a velkých prasklin. Předem namíchané výrobky si můžete pořídit v různé kvalitě i balení. Použití od malospotřebitele po profesionální řemeslníky.